You need flash player!

Pobierz Adobe Flash Player

Dodatkowe usługi

Dla mniej wtajemniczonych webmasterów, którzy pragną stworzyć własną witrynę na bazie 4images, wykonuję instalację i modyfikację skryptu. Ponadto prowadzę bezpośrednie wsparcie witryny (administracja).

Promocja

Home

Szablony

Brak treści

więcej...

4images na USB

USB

USBWebserver przenośny serwer zainstalowany na pamieci flash USB lub innym nośniku pamięci.

więcej...

Dobra galeria fotograficzna

W internecie znajdziemy wiele rozwiązań umożliwiających zarzadzanie i archiwizację fotografii, na których to bazie, stworzymy internetową galerię fotograficzna.
Godnym uwagi jest skrypt 4images stworzony przez firme Dots United GmbH, oparty na PHP i MySQL z wyodrębnionym systemem szablonow HTML.
Zarządzanie systemem odbywa sie na dwoch pozimach. Poziom administracyjny, tak zwane zaplecze, zabespieczony jest dodatkowo hasłem, i umożliwia sprawne zarządzanie galerią bespośrednio za pomocą przeglądarki internetowej. Natomiast sama witryna, czyli poziom użytkownika, jest przejrzysta i prosta w obsłudze. Skrypt 4images oferuje wiel niezbędnych funkcji do prowadzenia galerii. Zarządzajac użytkownikami, zdjęciami oraz komentarzami zredagowanymi przez samych użytkowników, jesteśmy w stanie stworzyć fotograficzną platformę społecznościową. Za pomocą 4images możemy zarządzać takimi formatami plików jak: jpg, gif, png, aif, au, avi, mid, mov, mp3, mpg, swf, wav, ra, rm, zip, pdf, istnieje również możliwość rozszerzenia zakresu formatów. Ponad pół miliona razy, został już pobrany skrypt tylko z serwera producenta, a firma Dots United GmbH zapewnia fotografów że to bardzo dobre i wszechstronne narzedzie. Wśród użytkowników komercyjnch, 4images cieszy się również powodzeniem, mimo że dla tej grupy jest ono odpłatne, użytkownicy prywatni i hobbyści mogą korzystać ze skryptu bezpłatnie, dotrzymujący warunków licencji. Osobiście zainteresowałem się tym skryptem w 2005 roku i do chwili obecnej korzystam z niego, tworząc nowe projekty galerii fotograficznych.

 

Użytkownicy Online

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

Nowa wersja 1.7.11

k2 logo

2012-07-06 ukazała się nowa wersja skryptu 4images. Do pobrania w wersji językowej niemieckiej, angielskiej i hiszpańskiej, z portalu autora 4homepage,
oraz dodatkowo z językiem polskim do pobrania z archiwum naszego serwisu
Plik polonizacyjny nowej wersji skrypu jest gotowy do pobrania.


Pobierz plik

Sonda

Jakiego rodzaju wsparcia oczekujesz najbardziej
 

Dokumentacja instalacji

Dokumentacja poprawnej instalacji, aktualnej wersji skryptu 4images.
Odwiedź nasze forum i zapoznaj się z przebiegim instalacji.


czytaj więcej

Najnowsze szablony

Great Docs and SupportBrak wiadomości

więcej...

Najnowsze modyfikacje

Native RTL SupportMOD - Komentarze użytkownika
Modyfikacja pozwala na wyświetlenie wszystkich komentarzy zredagowanych przez tego samego użytkownika. Link zainstalowany w profilu użytkownika, oraz w szablonach komentarzy wyświetlanych na stronach szczegółowych poszczególnych zdjęć pokaże wszystkie komentarze danego użytkownika.

więcej...